info@karpardazan.com مجله اینترنتی گلدشت - استخدام بانک صادرات ایران سال ۹۱

مجله اینترنتی گلدشت
 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 16 آذر 1391 توسط شهریار

اطلاعیه مربوط به آزمون:

با توجه به استقبال گسترده متقاضیان همکاری با بانک صادرات ایران در استان البرز و شهرستانهای رباط کریم و شهریار، مقرر است آزمون نیز برگزار گردد .خواهشمند است جهت شرکت در آزمون با توجه به نکات زیر نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام اقدام فرمایید:

۱-  آن دسته از متقاضیان واجد شرایط که در مهلت مقرر در سامانه ثبت نام الکتریکی ثبت نام نموده اند، تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۲۰/۰۹/۱۳۹۱ به یکی از شعب بانک صادرات ایران مراجعه و نسبت به واریز مبلغ یکصد و پنجاه هزار ریال (۰۰۰/۱۵۰ ریال) بابت هزینه آزمون (صرفاً از طریق تکمیل فیش نقدی) به شماره حساب سپهری ۰۱۰۱۸۷۵۹۵۸۰۰۶ به نام اداره کل آموزش اقدام نمایند.

۲-   متقاضیانی که فاقد هریک از شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده در متن آگهی دعوت به همکاری بانک می باشند، اقدام به واریز وجه و شرکت در آزمون ننمایند. بدیهی است در صورت واریز وجه و شرکت در آزمون بدون دارا بودن شرایط، استرداد وجوه واریزی و ادامه مراحل استخدام ایشان امکانپذیر نمی باشد.

۳-   کارت ورود به جلسه آزمون، روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ ۲۰ و ۲۱ آذر ماه از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۷ در دانشگاه خوارزمی (تربیت معلم سابق) به نشانی : کرج – انتهای خیابان شهید بهشتی – میدان دانشگاه توزیع می گردد.

۴-   آزمون استخدامی در روز جمعه مورخ ۰۱/۱۰/۹۱ راس ساعت ۹ صبح در محل دانشگاه خوارزمی به نشانی فوق برگزار می گردد.

-   مواد و تعداد سوالات آزمون به شرح زیر می باشد:

ردیف

مواد آزمون

تعداد سوال

۱

شناخت عمومی رایانه

۲۰

۲

اطلاعات عمومی در زمینه بانکداری

۲۰

۳

زبان انگلیسی

۲۰

۴

هوش و استدلال منطقی

۲۰

۵

حسابداری و ریاضی

۲۰


جمع ۱۰۰

طلاعیه:

بدین وسیله ضمن اعلام پایان مهلت ثبت نام و اصلاح اطلاعات متقاضیان همکاری در استان البرز و شهرستانهای شهریار و رباط کریم، به اطلاع می رساند: دعوت از داوطلبان به منظور انجام مصاحبه، حسب نظر بانک، از طریق کد رهگیری و یا تماس تلفنی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

الف ـ شرایط اختصاصی:

۱-حداکثر سن برای متقاضیان ۳۰ سال تمام (متولدین بعداز ۰۱/۰۸/۱۳۶۱ )

۲-مدرک و رشته تحصیلی:

لیسانس با رشته های تحصیلی : حسابداری ـ‌ حقوق ـ آمار ـ‌کامپیوتر با گرایش های «نرم افزار ـ سخت افزار » _ ‌ فن آوری اطلاعات (IT) ـ‌ صنایع با گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها ـ‌ علوم اقتصادی با گرایش های «بازرگانی ـ نظری ـ‌ صنعتی ـ ‌اقتصاد کشاورزی ـ‌ پول و بانکداری» ـ‌ مدیریت با گرایش های «بازرگانی ـ ‌صنعتی ـ ‌دولتی ـ بیمه ـ امورگمرکی ـ‌ بانکداری ـ فن آوری اطلاعات (IT)» ـ ریاضی گرایش «محض و کاربردی»

۳-حداقل معدل کل مدرک تحصیلی ۱۵

ب ـ شرایط عمومی:

۱-تابعیت جمهوری اسلامی ایران و تعهد به نظام و قانون اساسی.

۲-تدین به یکی از ادیان رسمی کشور.

۳-تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی طبق تشخیص مراجع پزشکی موردنظر بانک.

۴-عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان گردان.

۵-نداشتن سوء پیشینه کیفری مؤثر.

۶-انجام خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم.

۷-بومی استان البرز و یا شهرستانهای رباط کریم و شهریار.

صرفاً شهر محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم ، به عنوان ملاک بومی بودن متقاضی موردپذیرش بانک می باشد.

ج ـ نحوه ثبت نام:

  • متقاضیان واجد شرایط می بایست از طریق ورود به سامانه ثبت نام الکترونیکی که در ذیل این آگهی قرارداده شده است، نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام نموده و کد رهگیری دریافتی را جهت پیگیری از این سامانه، نگهداری نمایند.
  • زمان ثبت نام از ساعت ۸ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۱/۰۸/۲۳ تا ساعت ۲۴ روز یک شنبه مورخ ۱۳۹۱/۰۸/۲۸ تعیین گردیده و به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد.
  • امکان اصلاح اطلاعات، تا پایان مهلت ثبت نام وجود دارد.
  • داشتن فایل عکس پرسنلی اسکن شده، با پشت زمینه روشن و تمام رخ، با فرمت JPG و سایز «حداقل ۴۰۰×۳۰۰ و حداکثر ۳۲۰×۳۴۰ پیکسل»، پیش از شروع ثبت نام الزامی می باشد.

د ـ سایر نکات:

۱-دعوت از داوطلبان به منظور انجام مصاحبه حسب نظر بانک بوده و از طریق تماس تلفنی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. بنابراین ضروری است از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی با واحدهای بانک اکیداً خودداری گردد.

۲-در صورت دعوت جهت مصاحبه، ارایه اصل مدارک متقاضی الزامی می­باشد.

۳-جانبازان ، آزادگان و خانواده محترم «شهدا، مفقودالاثرها، آزادگان و جانبازان از کارافتاده کلی (غیرقابل اشتغال)» بر اساس قوانین و مقررات مربوط از حداکثر ۵ سال ارفاق شرط سن بهره مند می باشند.

۴-چنانچه در هر یک از مراحل جذب و بعداز آن مشخص گردد متقاضی فاقد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده شرکت نموده است، از تکمیل پرونده استخدامی و یا ادامه اشتغال وی ممانعت به عمل خواهدآمد.

شایان ذکر است شماره تلفن ۰۲۶۳۴۴۰۴۲۵۴ آماده پاسخ گویی به سوالات مربوط می باشد.

فرم استخدام

  • همین الان استخدام شوید
  • در مصاحبه استخدامی چه میپرسند؟

    www.infopanel.ir

    Info
Panel Internet Magazine در صورت كپی برداری از مطالب لطفاً منبع آن مجله اینترنتی گلدشت را نیز ذکر کنید.


طبقه بندی: خبر، 
برچسب ها: استخدام بانک صادرات ایران سال ۹۱، اطلاعیه مربوط به آزمون استخدامی بانک صادرات ایران، نحوه ثبت نام بانك صادرات ایران،  
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
.: Weblog Themes By Pichak :.


  با وارد کردن ایمیل
 مشترک مجله ما شوید

 

 

Powered by us.groups.yahoo.com

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic