info@karpardazan.com مجله اینترنتی گلدشت - پیامکی که استقلالی ها را شوکه کرد .

مجله اینترنتی گلدشت
 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 5 اردیبهشت 1391 توسط شهریارزمانی که بازیکنان استقلال برای حرکت به سمت ورزشگاه بوشهر از هتل محل اقامت خود بیرون آمدند؛ پیش از سوار شدن به اتوبوس برخی بازیکنان این تیم پیامکی خبری دریافت کردند؛ پیامکی که حاوی متنی کوتاه اما بحث برانگیز بود.

 زمانی که بازیکنان استقلال برای حرکت به سمت ورزشگاه بوشهر از هتل محل اقامت خود بیرون آمدند؛ پیش از سوار شدن به اتوبوس برخی بازیکنان این تیم پیامکی خبری دریافت کردند؛ پیامکی که حاوی متنی کوتاه اما بحث برانگیز بود؛ مذاکره رسمی احمد رسولی نژاد و کاظم اولیایی برای قبول مسئولیت مدیرعاملی استقلال! این پیامک جنجالی در کمتر از چند دقیقه بین تمام بازیکنان استقلال پخش شد، پرویز مظلومی که از هیچ چیز مطلع نبود، با اشاره بهتاش فریبا در جریان ماجرا قرار گرفت، از چهره تک تک بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال پیدا بود که کسی در حالت طبیعی به سر نمی برد، بر خلاف فضای دوستانه زمان صرف ناهار در هتل، چهره هیچ یک از کاروان استقلالی ها آرام نبود؛ اتوبوس بازیکنان استقلال که وارد ورزشگاه شد، منصور پورحیدری با صدای بلند به همه تذکر داد تا سریع به رختکن بروند.
پرویز مظلومی که کاملا تمرکز خود را از دست داده بود، با بهتاش فریبا و منصور پورحیدری مشغول صحبت در گوشه ای از رختکن بودند، مدد جباری که وسائل استقلالی ها را به رختکن آورد در ورودی بسته شد تا کادر فنی مسائل فنی را به بازیکنان گوشزد کند و تاکتیک استقلال برای این بازی مشخص شود.
زمزمه های پنهانی بازیکنان مظلومی را کلافه کرده بود،به همین علت سرمربی استقلال از بازیکنان خواست چند دقیقه ای همه چیز را فراموش کنند، اما بازیکنان نتوانستند خود را کنترل کنند، حنیف عمران زاده که از شنیدن این خبر به شدت شوکه شده بود، به دلیل اختلافات گذشته با کاظم اولیایی لب به اعتراض باز می کند، مظلومی و پورحیدری به بازیکنان توصیه می کنند این مساله را فراموش کنند تا بازی مهم و حساس شاهین بوشهر سپری شود اما تلاش برای خاموش کردن نارضایتی بازیکنان بی فایده است.
مظلومی شروع به تقسیم وظایف بازیکنان می کند تا آنها تکلیف خود را در بازی برابر شاهین بدانند اما زمزمه های بازیکنان ادامه دارد، برخی بازیکنان به نفر کناری خود می گویند: «مجیدی می دانست داستان از چه قرار است که رفت!» و در جواب می شنود: « من که فقط سه بازی دیگر استقلالی هستم بعد خداحافظ شما!»
پورحیدری تمام این مکالمه ها را می شنود اما نگاهش را به سمت دیگری مشغول می کند تا مجبور نشود با بازیکنان رو برو شود، فضای رختکن استقلال نشانه ای از انسجام برای پیروزی ندارد به همین دلیل موضوع را به اطلاع مدیرعامل می رسانند، فتح ا... زاده تلاش می کند با خبر واریز پاداش قهرمانی جام حذفی به حساب بانکی بازیکنان فضا را عوض کند اما تلاش مدیرعامل هم بی تاثیر است.
بازی که تمام شد؛ مدیر رسانه ای استقلال از بازیکنان می خواهد کسی صحبت نکند، منصور پورحیدری بازیکنان را کنترل می کند تا بدون دردسر وارد رختکن شوند، پرویز مظلومی از فرط ناراحتی نمی تواند عصبانیت خود را پنهان کند،اما برای آرام نگه داشتن فضا همه چیز در سکوت سپری می شود، برخی بازیکنان که طاقت ندارند از موبایل خود دور بمانند، تلفن همراه خود را روشن می کنند، صدای زنگ پیامک های دریافتی سکوت رختکن را می شکند، انگار قرار نیست اردوی استقلال رنگ آرامش را به خود ببیند، سایت های خبری برای مشترکین خود خبر مذاکره رئیس هیات مدیره با علیرضا منصوریان را ارسال کردند.
بازار شایعه در اردوی استقلال بیداد می کند؛ پورحیدری از بازیکنان می خواهد کسی در این باره اظهارنظر نکند تا تکلیف روشن شود، رختکن خالی می شود همه به داخل اتوبوس می روند تا با اولین پرواز بوشهر - تهران به خانه برگردند، هیچ حرفی بین کادر فنی و بازیکنان رد و بدل نمی شود. تنها جمله ای که در اتوبوس شنیده می شود زمان تمرین روز دوشنبه استقلالی ها در تهران است.
بازیکنان استقلال خود را با تلفن همراه شان سرگرم می کنند تا شاید از میان پیامک های دریافتی خبری تازه پیدا کنند، روز پرحادثه استقلال تمام می شود، صبح دوشنبه شایعات و حرف های درگوشی روز گذشته در قالب گزارش های خبری در پیشانی تمامی نشریات ورزشی کشور نقش بسته است، واکنش ها یکی پس از دیگری روی خروجی خبرگزاری ها منتشر می شود. مهمترین حرف از زبان فتح ا... زاده مطرح می شود: «دوست ندارند استقلال قهرمان شود!»

www.infopanel.ir

Info
Panel Internet Magazine در صورت كپی برداری از مطالب لطفاً منبع آن مجله اینترنتی گلدشت را نیز ذکر کنید.


طبقه بندی: خبر ورزشی، 
برچسب ها: استقلال، خبر جدید، خبر جدید از استقلال، پیامکی که استقلالی ها را شوکه کرد .، دلالی در فوتبال، خبر ورزشی،  
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
.: Weblog Themes By Pichak :.


  با وارد کردن ایمیل
 مشترک مجله ما شوید

 

 

Powered by us.groups.yahoo.com

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic